1 червня 2023 року
«Газмережі» відповідатимуть за розподіл газу в Дніпрі та Дніпровському районі
«Газмережі» розширили територію провадження господарської діяльності з розподілу природного газу в межах міста Дніпро та прилеглих населених пунктів Дніпровського району Дніпропетровської області. Сервіс від національного оператора отримуватимуть понад 407 тисяч споживачів на зазначених територіях.
Відповідні повноваження компанії надано, згідно з Постановою НКРЕКП № 971 від 31 травня 2023 року.
13 січня 2023 року було змінено керівництво АТ «Дніпрогаз». Уряд прийняв рішення повернути державну газорозподільну систему одного з найбільших міст України під державне управління з метою забезпечення національної безпеки та надійного обслуговування громадян в умовах війни.
Від сьогодні за розподіл газу у вказаних географічних межах відповідатиме новоутворена Дніпровська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України».
Зазначимо: 26 грудня 2022 року «Газмережі» отримали першу ліцензію на право провадження господарської діяльності на території Кіровоградської області.
За перші три місяці діяльності в регіоні Кропивницькою філією ТОВ «Газорозподільні мережі України» було оптимізовано технічну складову. Завдяки цьому повністю ліквідовано понаднормовані втрати та вдається дотримуватись норми виробничо-технологічних витрат.
Також уперше за десятиріччя забезпечено 100% розрахунків перед державою та бізнес-партнерами – сплачено 79,4 млн грн за I квартал.
25 травня 2023 року
Клієнти АТ «Дніпрогаз» отримують фейкові повідомлення від сервісів 104.ua
Після інтеграції АТ «Дніпрогаз» до державного управління Групи Нафтогаз, приватні сервіси 104.ua припинили роботу для мешканців Дніпра та Дніпровського району.
Будь-які повідомлення, надіслані сервісами, не є достовірними.
Проте споживачі повідомляють про отримання повідомлень від приватної компанії, яка не надає жодних послуг з розподілу природного газу на території Дніпра та Дніпровського району.
Так, у повідомленнях, направлених з недіючої електронної адреси АТ «Дніпрогаз», йдеться про можливість сплачувати за розподіл газу через сервіси 104.ua.
У випадку отримання таких листів, рекомендуємо відписатись від будь-яких розсилок 104.ua та звернутись до правоохоронних органів.
Для отримання консультацій, що стосуються послуг розподілу та споживання газу, клієнти можуть звернутись:
- за телефонами Контакт-центру ГПК «Нафтогаз України»:
📱 066-300-2-888 (Vodafone);
📱 098-300-2-888 (Kyivstar);
📱 093-300-2-888 (Lifecell).
📱 057-708-01-87 (Укртелеком);
📱 056-747-36-35 (Укртелеком). - за телефонами, електронними адресами Центрів обслуговування клієнтів АТ «Дніпрогаз». Або дізнатись необхідну інформацію під час особистого прийому.
17 травня 2023 року
«Дніпрогаз» інформує про альтернативні номери для виклику аварійної служби «104»
Звертаємо увагу мешканців Дніпра та Дніпровського району, що через збій у роботі телекомунікаційного обладнання спостерігаються тимчасові складнощі при здійсненні виклику служб екстреного реагування, зокрема аварійної газової служби «104». Фахівці вже працюють над усуненням даної проблеми.
У разі необхідності здійснити виклик бригади аварійно-диспетчерської служби «104» АТ «Дніпрогаз» дніпряни можуть телефонувати за додатковими номерами:
📱 0 800 502 104 (дзвінки безкоштовні);
📱 056 767 00 16 (оплата згідно до умов тарифу вашого мобільного оператора);
📱 056 745 42 75 (оплата згідно до умов тарифу вашого мобільного оператора).
Якщо є підозра про витік газу, не вмикайте і не вимикайте електричні прилади, не користуйтеся вогнем, відкрийте вікна та двері, перекрийте газові крани на газових приладах, перед приладами і чекайте аварійну бригаду.
3 квітня 2023 року
«Дніпрогаз» своєчасно розраховується з ОГТСУ та ГПК «Нафтогаз України»
Одна з ключових задач, яка стоїть перед Акціонерним товариством «Дніпрогаз» після інтеграції до організаційної структури НАК «Нафтогаз України», є підтримка високого рівня платіжної дисципліни та припинення процесів боргоутворення. Для досягнення цієї мети компанія активно вживає заходів щодо нівелювання понаднормових втрат, налагоджує ефективний облік газу, працює над зростанням рівня розрахунків за послуги з розподілу газу серед усіх категорій клієнтів.
Робота фахівців АТ «Дніпрогаз» другий місяць поспіль спрямована на забезпечення своєчасних розрахунків за обов’язковими договорами на ринку природного газу та неухильне дотримання їх умов та термінів оплати.
Так, наприклад, у лютому та березні компанія сплатила 7,6 млн грн та 13,3 млн грн відповідно на користь ГПК «Нафтогаз України» за газ для покриття виробничо-технологічних втрат (ВТВ). Також березні за послуги з транспортування газу для ВТВ і власних потреб «Дніпрогаз» сплатив ОГТСУ майже 0,9 млн грн.
Нагадаємо, що ГПК «Нафтогаз України» та ОГТСУ належать до державного сектору економіки та є стратегічними підприємствами нафтогазового комплексу, розрахунки з якими в умовах війни набувають особливої актуальності.
1 квітня 2023 року
«Дніпрогаз» продовжує роботи з встановлення індивідуальних лічильників газу
АТ «Дніпрогаз» інформує мешканців Дніпра та Дніпровського району про перелік адрес, за якими у 2023 році будуть продовжені роботи з дооснащення індивідуальними лічильниками газу.
Фахівці «Дніпрогазу» продовжують встановлення індивідуальних приладів обліку газу для споживачів. Нагадуємо, що НКРЕКП у 2017 році був переглянутий та затверджений перелік багатоквартирних будинків, де АТ «Дніпрогаз» має встановити загальнобудинкові лічильники газу. За такими адресами фінансування на встановлення індивідуальних лічильників газу державним регулятором в тарифі на розподіл не передбачено.
Адреси, за якими «Дніпрогаз» буде встановлювати індивідуальні прилади обліку у поточному році, можна переглянути за посиланням:
Клієнти АТ “Дніпрогаз” будуть проінформовані про дату встановлення лічильників за їх адресою відповідними оголошеннями на під’їздах або інформаційних дошках біля них.
Для узгодження/коригування дати та часу виконання робіт за вказаними адресами споживачі газу можуть звертатись за номерами телефонів:
(095) 032-53-51 – для мешканців Шевченківського та Соборного районів.
Телефонні звернення за вказаним номером приймаються з 08.00 до 12.00.
(067) 507-15-51, (067) 507-01-99, (067) 507-31-40 – для мешканців Центрального, Новокодацького, Чечелівського, Самарського, АНД та Індустріального районів.
Телефонні звернення за вказаними номерами приймаються з 08.00 до 17.00.
Нагадуємо, що згідно до вимог чинної редакції Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» з 1 січня 2023 року споживання блакитного палива в Україні можливе лише за умови його приладового обліку.
Акцентуємо увагу, що у разі відмови споживача від встановлення приладу обліку за кошти «Дніпрогазу» Закон зобов’язує Оператора ГРМ припинити їм розподіл енергоресурсу.
Нагадаємо, що роботи з встановлення приладів обліку АТ «Дніпрогаз» виконує для клієнтів безкоштовно, а для монтажних робіт виділяється необхідна кількість розхідних матеріалів. Однак, коли окрім встановлення лічильника газу у квартирі необхідно замінити застарілий вимикаючий пристрій (газовий кран) чи підвідні шланги до газових приладів, їх вартість сплачує власник газифікованої квартири.
Споживач газу також повинен забезпечити вільний доступ до газової труби. Для встановлення лічильника слід заздалегідь відсунути меблі, зняти навісні полиці – прибрати все, що може перешкоджати проведенню монтажних робіт.
Зауважимо, що тривалість виконання робіт із встановлення лічильників напряму залежить від організованості споживачів газу. З метою оперативного завершення зварювальних робіт та відновлення подачі блакитного палива ми закликаємо мешканців нашого міста до діалогу, просимо не перешкоджати реалізації державної програми та своєчасно забезпечувати безперешкодний доступ у ваші домоволодіння. Саме завдяки плідній співпраці з клієнтами оснащення лічильниками газу зварювальні бригади нашої компанії виконують у найкоротші терміни.
Аби відрізнити наших фахівців від псевдогазовиків або шахраїв, завжди перевіряйте документи осіб, які до вас завітали. Усі спеціалісти АТ “Дніпрогаз” мають при собі службові посвідчення встановленого зразку та одягнені у спецодяг з корпоративною символікою. Тож радимо бути пильними.
31 березня 2023 року
«Дніпрогаз» нагадує про необхідність передачі показань газових лічильників
Згідно з Кодексом газорозподільних систем побутовий споживач зобов’язаний щомісяця станом на 1 число місяця знімати фактичні показники лічильника газу та протягом п’яти діб (до 5 числа включно) надавати їх до газорозподільної компанії (Оператора ГРМ), аби уникнути розбіжностей у розрахунках за спожитий газ з постачальником.
Нагадуємо, що у січні 2023 року «Дніпрогаз» був інтегрований до організаційної структури державної компанії НАК «Нафтогаз України». Тому з 1 по 5 число включно передавати обсяги спожитого газу дніпряни мають за допомогою онлайн сервісів ГК «Нафтогаз України». У Дніпра та Дніпровському районі це можна зробити наступними способами:
1. в «особистому кабінеті» на сайті my.gas.ua;
2. через чат-боти GASUA у месенджерах Viber та Telegram;
3. за допомогою електронної адреси [email protected];
4. за номерами Контакт-центру АТ «Дніпрогаз»: (056) 745-50-11 та (056) 78-78-104 (з 08.00 до 17.00 у робочі дні);
5. через голосове меню IVR (натиснувши кнопку 2) або дочекавшись з’єднання з оператором Контакт-центру ГК «Нафтогаз України» за номерами:
📱 066-300-2-888 (Vodafone);
📱 098-300-2-888 (Kyivstar);
📱 093-300-2-888 (Lifecell).
28 березня 2023 року
«Дніпрогаз» нагадує: перевірка димоходів та вентиляційних каналів – запорука Вашої безпеки!
Як відомо, від правильної роботи димоходів та вентиляційних каналів (ДВК) залежить безпека та здоров’я споживачів, адже найбільшу кількість отруєнь чадним газом спричиняє саме порушення тяги при експлуатації газових приладів. При несправних ДВК шкідливі продукти горіння замість того, щоб виводитися назовні, накопичуються в приміщенні. Тож димові та вентиляційні канали повсякчас мають бути цілими та справними. Для цього їх необхідно періодично обстежувати, а у разі необхідності – прочищати та ремонтувати.
Згідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання відповідальність за стан димових та вентиляційних каналів у приватних житлових будинках покладається на власників та/або орендарів, а у багатоповерхівках – на власників/управителів житлового фонду спільно з власниками газифікованих квартир. За своєчасність надання до АТ “Дніпрогаз” актів перевірки стану ДВК також дбає власник.
Нагадуємо, що роботи з перевірки та ремонту димових та вентиляційних каналів мають право виконувати лише спеціалізовані організації, які мають дозвіл Управління Держпраці у Дніпропетровській області, ліцензію встановленого зразка, навчений та атестований персонал, забезпечений приладами, інструментами та інвентарем у повному обсязі. Власники/управителі житлових будинків на умовах вільного ринку зобов’язані обрати та заключити договір з відповідною організацію, яка стежитиме за станом ДВК.
Періодичність обстеження димових каналів залежить від встановлених опалювальних приладів та типу димарів:
1. котли, АГВ – не рідше, ніж 1 раз на рік для працюючих сезонно та 2 рази на рік (навесні та восени) для працюючих цілий рік;
2. двоконтурні котли – 1 раз в 6 місяців;
3. димові канали від газових проточних і ємкісних водонагрівачів для гарячого водопостачання та ресторанних плит при цегляних і комбінованих (цегляні та азбестоцементні, цегляні та керамічні) димоходах – не рідше, ніж 1 раз на 6 місяців;
4. димові канали від газових проточних і ємкісних водонагрівачів для гарячого водопостачання та ресторанних плит при металевих (з товщиною стінки не менше 3 мм), азбестоцементних і гончарних димоходах – не рідше, ніж 1 раз на рік (перед початком опалювального сезону);
5. димохід із спеціальних блоків жаростійкого бетону – не рідше, ніж 1 раз на рік (перед початком опалювального сезону);
6. димоходи із перетином, меншим за перетин димовідвідного патрубка газового приладу, мають обслуговуватись щонайменше кожні 2 місяці;
7. вентиляційні канали обслуговуються одночасно з димовими.
Зазначимо, що згідно до вимог пункту 5.7 глави 5 розділу V Правил безпеки систем газопостачання у разі несправностей оголовків димових і вентиляційних каналів, відсутності тяги в димових і вентиляційних каналах, газове обладнання підлягає відключенню від системи газопостачання із встановленням інвентарної заглушки.
Крім того, АТ «Дніпрогаз» у черговий раз звертається до своїх клієнтів і нагадує, що на підставі чинного законодавства за ними закріплена відповідальність за безпечну експлуатацію та своєчасне технічне обслуговування газових мереж та встановленого обладнання. За наявності технічних неполадок у роботі газового обладнання користуватися ним суворо заборонено. В той же час, звертаємо увагу, що аварійно-диспетчерська служба «Дніпрогазу» займається лише локалізацією аварійних ситуацій. Однак для здійснення ремонту газопроводів їх власник (споживач) має звертатись у відповідну організацію, що має дозвіл державних органів на проведення таких робіт. При цьому споживачі за наявності акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін зможуть чітко розуміти, за яку ділянку мереж вони самостійно несуть відповідальність.
Пам’ятайте: при використанні природного газу у побуті необхідно неухильно дотримуватися правил безпеки: провітрювати приміщення, перевіряти тягу, слідкувати за справністю газових приладів та ДВК, не затуляти отвори димоходів та не порушувати цілісність системи газопостачання. Не використовуйте газові колонки та опалювальні котли за відсутності тяги в димоході, а також під час різкої зміни кліматичних умов, наприклад, сильного поривчастого вітру, туману, дощу, снігу. Дотримання цих простих правил допоможе убезпечити Вашу родину та сусідів від можливих нещасних випадків. А головне: якщо Ви відчули запах газу – терміново телефонуйте до аварійної служби «Дніпрогазу» за телефоном 104. Аварійно-диспетчерська служба працює цілодобово та без вихідних.
20 березня 2023 року
Як пройти інструктаж та укласти договір розподілу природного газу
Фахівці АТ «Дніпрогаз» систематично проводять зі споживачами інструктажі з безпечної експлуатації газового обладнання у побуті. Інструктаж мають пройти клієнти при підключенні нових об’єктів до газорозподільної системи або, наприклад, при зміні власника газифікованого помешкання. Які документи потрібні для проходження інструктажу та де можна укласти договір розподілу природного газу, Ви можете дізнатися у даному матеріалі.
При купівлі квартири, приватного будинку, оформленні спадщини, переоформленні особового рахунку, первинному пуску газу споживачі мають пройти інструктаж з правил безпечного користування газовими приладами. Інструктажі проводиться для груп клієнтів (не більше 12 осіб одночасно) у робочі дні за адресою:
вул. О. Кониського, 5 (цокольний поверх головного управління АТ “Дніпрогаз”)
понеділок – четвер: в 9.00, 10.00, 11.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00;
п’ятниця: в 9.00, 10.00, 11.00, 13.00, 14.00, 15.00.
Зверніть увагу!
Після прохождення інструктажу з правил безпечного користування газовими приладами укладення договору на послуги з розподілу природного газу здійснюється у Центрах обслуговування клієнтів на вул. Виконкомівській, 34 або на просп. Слобожанському, 96а.
Перелік документів для проходження інструктажу та переоформлення особового рахунку по квартирі:
1. Право власності на квартиру (договір купівлі-продажу, свідоцтво про приватизацію, спадщина, заповіт, рішення виконкому) – оригінал
2. Технічний паспорт на квартиру – оригінал
3. Довідка про кількість зареєстрованих у квартирі осіб – оригінал та копія (строк дії довідки – 1 місяць)
На інструктажі присутні всі члени родини з паспортами, а також діти, що досягли 7-річного віку.
Перелік документів для проходження інструктажу та переоформлення особового рахунку по приватному будинку:
1. Право власності на будинок (договір купівлі-продажу, спадщина, заповіт) – оригінал
2. Технічний паспорт на будинок – оригінал
3. Довідка про кількість зареєстрованих у будинку осіб – оригінал та копія (строк дії довідки – 1 місяць)
На інструктажі присутні всі члени сім’ї із паспортами, а також діти, що досягли 7-річного віку.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Згідно з Правилами безпеки систем газопостачання та розпорядженням Дніпровської міської ради № 695 від 25.10.1995 р. інструктаж з правил безпечного користування газом у побуті за довіреністю не проводиться!
Перелік документів для проходження інструктажу при газифікації об’єкту
1. Список приймальника
2. Право власності на будинок (договір купівлі-продажу, спадщина, заповіт) – оригінал та копія
3. Технічний паспорт на квартиру/будинок – оригінал та копія
4. Паспорт власника домоволодіння.
5. Довідка про кількість зареєстрованих у будинку осіб – оригінал та копія (строк дії довідки – 1 місяць)
6. Оригінал проекту газифікації
Для проходження інструктажу необхідна присутність власника будинку з паспортом, всіх зареєстрованих членів родини з документами, що засвідчують особу, а також дітей, що досягли 7-річного віку.
12 березня 2023 року
Сплачувати за послуги з розподілу природного газу необхідно до 20 числа щомісяця
В умовах воєнного стану АТ «Дніпрогаз» систематично здійснює вкладення у розвиток системи газорозподілу. Це дозволяє забезпечити безпечний та надійний розподіл газу для наших клієнтів.
Саме тому оплата клієнтів за розподіл палива набуває неабиякої актуальності. За ці кошти газовики здійснюють стабільний розподіл газу, оперативне відновлення газопостачання і усі необхідні аварійні роботи.
Нагадуємо, що тариф на розподіл газу у 2023 році, реквізити АТ «Дніпрогаз» для оплати доставки газу та порядок розрахунку вартості послуг залишаються незмінними.
Сплатити за послуги з розподілу блакитного палива побутові клієнти АТ “Дніпрогаз” можуть за наступними реквізитами:
☑️Оператор газорозподільних систем АТ “Дніпрогаз”
☑️ЄДРПОУ 20262860
☑️номер рахунку для фізичних осіб (населення): № UA803054820000026032301003510
Зверніть увагу!
У призначенні платежу слід обов’язково вказати ПІБ платника, особовий рахунок та адресу газифікованого домоволодіння.
Особові рахунки клієнтів «Дніпрогазу» також не змінювались. Вони десятизначні та починаються на 0310.
Оплату за надані послуги АТ «Дніпрогаз» з доставки газу можна здійснити:
☑️через сайти та мобільні додатки банків;
☑️за допомогою будь-яких платіжних систем;
☑️через платіжні термінали самообслуговування;
☑️у будь-якому відділенні банку.
13 лютого 2023 року
За 5 днів лютого майже 135 тисяч жителів Дніпра та Дніпровського району скористались сервісами gas.ua
Майже 135 тисяч клієнтів АТ «Дніпрогаз» передали показання своїх газових лічильників через сервіси gas.ua Групи Нафтогаз лише за перші п’ять днів лютого.
Ми вдячні кожній родині, яка забезпечує достовірний облік газу та своєчасно сплачує за послуги, незважаючи на повномасштабне вторгнення рф на територію України. Це надважливо для стабільної роботи критичної інфраструктури міста в умовах війни.
Звертаємо увагу споживачів. Газорозподільні мережі Дніпра повернулись під контроль держави. Для усунення можливих технічних недоліків газовики наразі проводять контрольне зняття показань лічильників по місту та Дніпровському району. А із зверненнями громадян працюють фахівці у Центрах обслуговування клієнтів.
Поетапно для споживачів будуть запроваджені нові сервіси та програмні продукти, над якими вже працюють ІТ-спеціалісти підприємства.
Проте традиційно з 1 по 5 число кожного місяця абоненти зможуть користуватись для передачі показань лічильників усіма сервісами gas.ua – особистим кабінетом на сайті, а також чат-ботами у Viber і Telegram.
У разі виникнення питань звертатись можна до Контакт-центру gas.ua за номерами:
☑️066-300-2-888 (Vodafone);
☑️098-300-2-888 (Kyivstar);
☑️093-300-2-888 (Lifecell).
10 лютого 2023 року
З 1 березня змінюється адреса обслуговування клієнтів АТ «Дніпрогаз»
«Дніпрогаз» інформуємо про зміну адреси обслуговування клієнтів у правобережній частині Дніпра.
Інформуємо мешканців Дніпра та Дніпровського району, що з 1 березня 2023 року прийом менеджерів Центру обслуговування клієнтів «Дніпрогазу» буде проводитись за адресою:
м. Дніпро, вул. Виконкомівська, 34.
Акцентуємо увагу, що прийом клієнтів компанії на вул. Паторжинського, 24 здійснюватись не буде.
Головна мета роботи Центрів обслуговування – стати ближче до клієнтів, спростити зв’язок між газорозподільною компанією та споживачами газу. В одному приміщенні дніпряни зможуть швидко та комфортно отримати цілий комплекс послуг: укладання договорів на розподіл газу для фізичних та юридичних осіб, консультації щодо нарахувань за доставку газу, оформлення технічної документації на підключення до газорозподільної системи, встановлення або заміна газових приладів, лічильників, облаштування автономного газового опалення, технічне обслуговування газових мереж та приладів тощо.
Центр обслуговування клієнтів на вул. Виконкомівській, 34 працюватиме за наступним графіком:
☑️понеділок – четвер, з 8.00 до 17.00, без обідньої перерви;
☑️п’ятниця, з 08.00 до 15.45, без обідньої перерви.
Зауважимо, що для мешканців лівобережжя прийом як і раніше здійснюється на пр. Слобожанському, 96а.
Додаткову інформацію щодо надання послуг з розподілу газу мешканці Дніпра та Дніпровського району можуть отримати у Контакт-центрі АТ «Дніпрогаз» за телефонами:
(056) 78-78-104 та (056) 745-50-11 (у робочі дні, з 08.00 до 17.00).
Також нагадаємо, що спливає лютий, отже з 1 по 5 березня нашим клієнтам буде необхідно передати показання лічильників газу. Усі наявні способи передачі показань наведені за посиланням:
Маєте питання щодо надання послуг з доставки газу? Надсилайте нам свої запити безпосередньо у особисті повідомлення, підписавшись на офіційну сторінку АТ «Дніпрогаз» у мережі Фейсбук за наведеним лінком:
https://www.facebook.com/dpgorgas
24 січня 2023 року
Клієнти «Дніпрогазу» переходять на сервіси ГК «Нафтогаз України»
У зв’язку з переходом АТ «Дніпрогаз» до групи НАК «Нафтогаз України» сервіси обліку та оплати використаного газу для клієнтів «Дніпрогазу» будуть надаватись ГК «Нафтогаз України» (gas.ua; [email protected]).
Інші сервіси обліку газу для абонентів компанії працювати не будуть.
Довідкову інформацію можна також отримати за телефонами
☑️066-300-2-888 (Vodafone),
☑️098-300-2-888 (Kyivstar),
☑️093-300-2-888 (Lifecell).
21 січня 2023 року
Захист інтересів споживачів – у фокусі діяльності підприємств Групи Нафтогаз!
Захист інтересів споживачів та підтримка українців навіть за надскладних умов – у фокусі діяльності підприємств Групи Нафтогаз. Забезпечення українців газо-, тепло- та водопостачанням є критично важливим фактором національної безпеки та соціальної стабільності, особливо в умовах повномасштабної військової агресії росії проти України.
Нагадаємо, що розпорядженням Кабінету Міністрів від 28 травня 2022 р. № 429-р «Деякі питання управління активами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, у виняткових випадках» з метою запобігання ризику виникнення надзвичайної ситуації в енергетичній сфері, Уряд передав в управління Групі Нафтогаз підприємства, на які накладено арешт у кримінальних провадженнях, зокрема пакети акцій АТ «Дніпрогаз» та АТ «Харківгаз»
У зв’язку з цим, Чорноморнафтогаз, який входить до Групи Нафтогаз, ухвалив згідно з законодавством усі необхідні корпоративні рішення, у тому числі зміну менеджменту зазначених вище облгазів, які до цього контролювалися групою РГК.
Відтак для того, щоб забезпечити захист та підтримку мешканців Дніпра та Харківщини, Група Нафтогаз інтегрує до своєї структури АТ «Дніпрогаз» та АТ «Харківгаз» з подальшим закріпленням напрямку розподілу газу за контрольованим на 100% державним НАК «Нафтогаз України» і спеціально створеним для цього ТОВ «Газорозподільні мережі» («Газмережі»). Інтеграція відбувається у плановому режимі та з дотриманням усіх вимог законодавства.
Прозорий розподіл газу, приєднання до газових мереж, відновлення газопостачання, облік газу, встановлення та перевірка лічильників – кожен з цих факторів впливає на енергетичну безпеку України та добробут українців.
Наприкінці 2022 року вже була проведена інтеграція ВАТ «Кіровоградгаз», повноцінно запрацювала Кропивницька філія ГАЗМЕРЕЖІ. Перші результати її роботи свідчать про можливість мінімізувати або й зовсім прибрати понаднормові витрати газу і одночасно покращити рівень обслуговування споживачів.
Після завершення консолідації облгазів усі споживачі газу, незалежно від регіону проживання, матимуть однаковий доступ до якісного безперебійного постачання з гнучкою системою оплати і пакету додаткових послуг за зразком кращих європейських практик.